Life Paparazzi

Afrobeat\Afrotrap sanatçısı King Ashi İstanbul’da ileriye taşınmasında etkili oldu

Afrobeat\Afrotrap sanatçısı King Ashi İstanbul’da ileriye taşınmasında etkili oldu
83 Defa Okundu
29 Mart 2024 - 19:45

Nijerya doğumlu Afrobeat\Afrotrap sanatçısı King Ashi, 7 yaşında dansçı olarak başlayan popüler bir şovmen. Çok yönlü yeteneğiyle türün İstanbul’da ileriye taşınmasında etkili oldu. O sadece bir sanatçı değil, aynı zamanda şehirdeki önemli sanatçıların müzik video projelerini de yönetti. Wave music castle tarafından temsil edilen vizyon, sanatıyla dünyaya umut vermek, ışık ve sevgi yaymaktır. Ünlü afrobeat prodüktör Young Jonn’un prodüktörlüğünü yaptığı ilk resmi single’ı “MARIA”yı 2023’te piyasaya sürdü ve ardından aynı yıl Pelvic Tunes’un “BORN STUNNA” şarkısını çıkardı. Tatlı melodileri, lirik yeteneği, akıcı Türkçe konuşma yeteneği ve heyecan verici sahne performansları onu hayranların favorisi haline getiriyor ve bu da ona ilk yılında çeşitli ödül kategorilerinde aday gösterilmesini sağlıyor. Şu anda EP’si üzerinde çalışıyoruz ve onu muhtemelen bu yılın ilerleyen dönemlerinde kulüp turnelerinde, konserlerde, festivallerde ve en büyük sahnelerde görmeyi umuyoruz.

Onu Instagram’da takip edin @king_ashi_ashi
Youtube’a abone olun @kingashi3995
[29/3 21:00] Unusual: King Ashi, a Nigerian born Afrobeat\Afrotrap artist is a popular entertainer who started at an early age of 7 as a dancer. Multitalented, he has been an influence in the forward movement of the genre in Istanbul, Turkiye. He is not just an artiste, he has also managed music video projects of major artistes in the city. Represented by Wave music castle, the vision is to give hope to the world, spread light and love through his artistry. He debuted his first official single “MARIA” produced by famous afrobeat producer Young Jonn in 2023 followed by “BORN STUNNA” by Pelvic Tunes in the same year. His sweet melodies, lyrical ability, ability to speak Turkish fluently and electrifying stage performances makes him the fans favorite, which also earned him nominations in various award categories in his debut year. Currently working on his EP, we are hoping to seeing him on club tours, concerts, festivals and on the biggest stages possibly later on this year.

follow him on Instagram @king_ashi_ashi
Subscribe to Youtube @kingashi3995

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.
POPÜLER VIDEO GALERİLER

Magazin Dünyasından Son Dakika Haberler (2023)