Life Paparazzi

Ahu Tuğba ve kızı Anjelik ölümden döndü

Ahu Tuğba ve kızı Anjelik ölümden döndü
35 Defa Okundu
10 Temmuz 2024 - 19:47

Ahu Tuğba ve kızı Anjelik ölümden döndü

Yeşilçam’ın usta oyuncusu Ahu Tuğba kızı Anjelik ile birlikte büyük bir kazayı ucuz atlattı.

Anjelik Calvin annesi Ahu Tuğba ile birlikte Miami de Camaro marka aracıyla trafikte kırmızı ışıkta beklerken, bir başka sürücünün kural tanımadan hızla çarparak kaçtığı öğrenildi.

Yaşadıkları kazayı Magazinsortie.com Yayın Yönetmeni Gazeteci Olcay Ünal Sert’e anlatan Ahu Tuğba, “Biz araçta kırmızı ışıkta beklerken, tanımadığımız başka bir aracın şoförü bize hızla çarparak kaçtı. Çarpmanın etkisiyle bulunduğumuz araba havalandı tekrar yerine oturdu.” dedi.

Bulundukları yerde kameranın arızalı çıktığını belirten Ahu Tuğba, “Resmen kızımla ölümden döndük. Ben sabah evden çıkarken mutlaka Ayetel Kürsi’yi okurum. Bir de okumasak kazada öleceğiz demek ki” diyerek yaşadıklarını paylaştı.

Kızının direksiyonda olduğunu belirten Ahu Tuğba, “Miami de Aventura bölgesinde oldu kaza. Anjelik’te ben de çok korktuk. Kırmızı ışıkta beklerken, muhtemelen alkol ya da uyuşturucu almış birisi bize çarparak kaçtı. Önden çeken kamera da arızalıymış, arkadan da ağaçlara denk geliyor, bir türlü çarpan sürücüyü bulamadılar.” dedi.

Daha önce kasırgada evinin yerle bir olduğunu söyleyen Ahu Tuğba, “Hastaneden çıktık, trafikte kırmızı ışıkta beklerken araç bize çarptı. Araç o hızla resmen havaya uçtu. O an gözümü kapadım, ‘Allahım kızımı koru’ dedim.” diyerek yaşadığı şoku Magazinsortie.com Yayın Yönetmeni Olcay Ünal Sert’e anlattı. Uzun bir süre yoğun bakımda tedavi gören Ahu Tuğba, herşeyin üstüste geldiğini belirterek “Verilmiş sadakamız varmış, ucuz kurtulduk…” dedi

#ahutuğba #anjelikcalvin #kaza #amerika #miami #magazinsortie #olcayunalsert #ahutugba #yeşilçam #lifepaparazzi

 

 

 

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.
POPÜLER VIDEO GALERİLER

Magazin Dünyasından Son Dakika Haberler (2023)