Life Paparazzi

Aydan Şener “Evlilik insanın doğasına uygun değil!”

Aydan Şener “Evlilik insanın doğasına uygun değil!”
78 Defa Okundu
23 Mart 2024 - 10:20

Aydan Şener “Evlilik insanın doğasına uygun değil!”

Çalıkuşu dizisiyle 80’li yıllara damgasını vuran Aydan Şener, Ahmet Mümtaz Taylan’a konuştu. Şener, “Çok erken evlendim. Evlilik insan doğasına uygun bir kurum değil” dedi.

1981 Türkiye Güzeli olan Aydan Şener, aldığı derecesi için yıllar sonra Ahmet Mümtaz Taylan’a “Çok küçüktüm, önemsediğim bir şey değil. Şimdikiler bu yarışmaları basamak olarak, oyunculuğa geçiş olarak kullanıyor. Çevremin ısrarıyla, macera için katıldığım bir şeydi” dedi.

BİZİM SEKTÖRDE VEFA YOK
Aydan Şener: “İnsansak vefalı olmalıyız, vefalı biri olduğumu da söyleyebilirim ama bizim sektörde vefa yok. Vefasızlıkla karşılaştığımda intikam almıyorum ama, hem yaşadığımı unutmam hem de bir daha görüşmem”

ŞÖHRETİN KEYFİNİ ŞİMDİ YAŞIYORUM
Aydan Şener, Ahmet Mümtaz Taylan’a çok özel açıklamalar yaptı. “Şimdi çok mutluyum. İsyan ettiğim, haksızlıklarla karşılaştığım, bunaldığım, dedikodular beni üzdü, keşke bu işi yapmasaydım, şöhretli olmasaydım, keşke sıradan insan olsaydım dediğim çok oldu. Artık kesinlikle öyle düşünmüyorum, şöhretimin ve insanların sevgisinin keyfini yaşıyorum” dedi.

EVLİLİK İNSAN DOĞASINA UYGUN DEĞİL
Aydan Şener evlilik konusuna bakış açısını da anlattı. Şener: “Çok erken evlendim. 19 yaşımda evliydim. Evlilik insan doğasına uygun bir kurum değil” dedi.
⭐️💫📸
#aydanşener #evlilik #çalıkuşu #80ler #şöhret #vefa #ahmetmümtaztaylan
#oyuncu #dizi #star #lifepaparazzi

 

 

 

 

 

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.
POPÜLER VIDEO GALERİLER

Magazin Dünyasından Son Dakika Haberler (2023)