Life Paparazzi

Ayşe Mine’ye kanser teşhisi konuldu

Ayşe Mine’ye kanser teşhisi konuldu
44 Defa Okundu
10 Temmuz 2024 - 9:06

Ayşe Mine’ye kanser teşhisi konuldu

‘Felaket Tellalı’ olarak bilinen Onur Akay, Ayşe Mine’nin iki farklı kanserle mücadele ettiğini duyurarak dua istedi.

70’li ve 80’li yılların unutulmaz sanatçısı Ayşe Mine’nin kanserle mücadele ettiği öğrenildi. Verdiği kötü haberlerle ‘Felaket Tellalı’ olarak bilinen Onur Akay, #AyşeMine’nin #KolonKanseri ve #RektumKanseri ile mücadele ettiğini öğrendiğini açıkladı.

“KANSERLE SAVAŞIYOR”

Akay şöyle devam etti:

“Maç bitince uyudum ve rüyama Ayşe Mine girdi. Onu ölmüş olarak gördüm ve beraber aldığımız “Altın Plak” elimde ağlıyordum…

Ertesi gün Ayşe Mine’ye rüyamı anlatacaktım ve ömrün uzamış diyecektim ama beni Ayşe Mine aradı ve beni yıktı! Kendisine hem “kolon” kanseri, hem de “rektum” kanseri teşhisi konulduğunu söyledi! Onun haberi yokken ben ağladım, ağladım, ağladım! Canım Ayşe Mine, şu an Prof. Dr. Cemil Taşcıoğlu Şehir Hastanesi’nde yatıyor ve kanserle savaşıyor. Ne olur dualarınızı eksik etmeyin, değerli sanatçımıza dualarınızda yer verin. Hem sesinin hem de yüzünün güzelliği ile bir döneme damga vurmuş sanatçımız için, yapılması gereken her şeyi yapalım.” ifadelerini kullandı.

#ayşemine #kanser #arabesk #pop #tsm #türksanatmüziği #onurakay #sağlık #kolonkanseri #rektumkanseri #magazin lifepaparazzi

 

 

 

 

 

 

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.
POPÜLER VIDEO GALERİLER

Magazin Dünyasından Son Dakika Haberler (2023)