Life Paparazzi

Bülent Serttaş, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde Kıbrıs Merit Lefkoşa Hotel’de sahne aldı.

Bülent Serttaş, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde Kıbrıs Merit Lefkoşa Hotel’de sahne aldı.
84 Defa Okundu
11 Mart 2024 - 10:59

 

MUTLULUĞUN SIRRI SAYGI
Bülent Serttaş, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde Kıbrıs Merit Lefkoşa Hotel’de sahne aldı. Şarkıcı, “Tüm kadınların kutsal günlerini kutluyorum. İnşallah hayatta hep arzu ettikleri şeyleri yaşarlar” dedi. Serttaş, “Sizin de yıllardır mutlu bir birlikteliğiniz var. Sırrı nedir?” sorusuna, “Sırrı sevgi ve saygı… Özellikle saygı. Saygıyı yitirmediğimiz sürece sevgi zaten bitmez. 22 yılı bitiriyoruz. Darısı gençlerimizin başına” yanıtını verdi. Serttaş, “Geçtiğimiz ay Sevgililer Günü’ydü. Romantik misinizdir?” sorusuna, “Hanım hep beni mat ediyor. Onun sürprizleri daha büyük” cevabını verdi. Sektördeki 41’nci sanat yılını kutlayacağını belirten şarkıcı, “Açıkhava’da kutlayacağız. İstanbul’da görülmemiş konser vermek istiyorum. Güzel şarkılarım yakında gelecek” diye konuştu.
‘Yaptıkları bu tür işe saygı duyamıyorum’
Serttaş, “Açıkhavada genelde popçular ağırlıklı sahne alıyor” sözlerine, “Bize türkücü ve arabeskçi diyorlar. En çok eğlenilen şarkılar ise türkü ve arabesk… Kendileri bile sahne yaptığı zaman Türk halk müziği ve ‘Ankara’nın Bağları’ şarkısıyla coşturuyorlar. Şimdi Dilber şarkısı çıktı okumayan popçu yok. Gelsinler sahneye, neyse… Onlar da işini yapıyor” diye cevap verdi. Sanatçı, “Meslektaşlarınız arasında etek giyip, oje süren isimler var. Ne düşünüyorsunuz?” sorusuna, “Bugün etek giyen ve oje süren, yarın ruj sürer. Yaptıkları bu tür işe saygı duyamıyorum. Erkek ve kadın kendine yakışanı yapacak” diye cevap verdi. Röportaj sırasında Merit Otel yetkilileri 41’inci yılı nedeniyle sanatçıya pasta getirdi. Serttaş, pastayı görünce duygulandı ve konuşmakta zorlandı.

 

 

 

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.
POPÜLER VIDEO GALERİLER

Magazin Dünyasından Son Dakika Haberler (2023)