Life Paparazzi

Burak Deniz’e hapis şoku!

Burak Deniz’e hapis şoku!
96 Defa Okundu
28 Temmuz 2023 - 20:03

‘Şahmaran’ dizisinin çekimleri için Adana’da bulunan Burak Deniz‘in, gittiği bir otelde taşkınlık çıkartarak, meslektaşı Nilperi Şahinkaya ve sevgilisi Emre Yusufi ile tartıştığı iddia edilmişti.

Şahinkaya’nın oturduğu masaya giden Deniz’in, oyuncuya küfür ettiği ve devamında kavga çıkardığı ileri sürülmüştü.

Küfür sonrası Yusufi’nin, Burak Deniz’in üzerinde yürüdüğü, araya Yusufi’nin arkadaşının girdiği belirtilmişti.

Çevredekiler Burak Deniz’i uzaklaştırırken, Nilperi Şahinkaya’nın da kaldığı oteli değiştirdiği öğrenilmişti.

29. Uluslararası Altın Koza Film Festivali Ödül Töreni nedeniyle Çukurova Üniversitesi Kongre Merkezi’ne gelen Nilperi Şahinkaya, “Hukuki süreç başlayacağı için avukatlarımızdan öğrenebilirsiniz. Bununla ilgili hiçbir konuşma yapmayacağım” demişti.

Emre Yusufi de kendilerinin çok iyi olduğunu ancak açıklamayı avukatları aracılığıyla yaptıklarını, olayla ilgili başka bir açıklama yapmayacaklarını söylemişti.

Burak Deniz’in menajerlik şirketi, olayın basına yansımasının ardından “Haberde ismi geçen oyuncu Nilperi Şahinkaya’ya herhangi bir küfür veya hakaret içerikli söz sarf edildiğine dair iddiaların gerçeği yansıtmadığının önemle altını çizer, yaşanılan tartışmanın başka hiçbir yere çekilmemesini rica ederiz” ifadelerini kullanmıştı.

Ünlü oyuncular arasındaki gerilim mahkemeye taşınmıştı. urak Deniz ise geçtiğimiz cuma gününden bu yana kamuoyunu meşgul eden ve birçok iddiaya sebebiyet veren konuyla ilgili olarak sosyal medya hesabında yazılı bir açıklama yapıp, özür dilemişti.

“ŞAKANIN DOZU KAÇTI”

Burak Deniz, “Şakanın dozu kaçtı, özür dilerim. Umarım bu kırgınlık en kısa zamanda son bulur” açıklamasını yapmıştı. Ama son pişmanlık işe yaramadı!

Emre Yusufi ile bir partiye katılan Nilperi, “Olay yargıya taşındı. Bu konu ile alakalı daha fazla konuşmak istemiyorum” demişti. Deniz’in özrünü kabul etmemişlerdi.

Savcılık, tarafların ve görgü tanığı olan Şahinkaya’nın erkek arkadaşı Emre Yusufi’nin ifadeleri ile olayın yaşandığı otelin güvenlik kamerası kayıtlarını inceledikten sonra nihai kararını verdi.

Nilperi Şahinkaya’nın Burak hakkında açtığı dava neticesinde Burak Deniz, 7 yıl 2 ay hapis cezasıyla yargılanacağı ortaya çıktı.

Burak Deniz’e hakaret ve basit yaralamaya teşebbüs eylemleri sebebiyle dava açılmasına karar verdi. Deniz, 7 yıl 2 ay hapis cezası istemiyle yargılanacak.

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.
POPÜLER VIDEO GALERİLER

Magazin Dünyasından Son Dakika Haberler (2023)