Life Paparazzi

Dilan Çıtak’tan kafa karıştıran paylaşım!

Dilan Çıtak’tan kafa karıştıran paylaşım!
44 Defa Okundu
10 Temmuz 2024 - 8:34

Dilan Çıtak’tan kafa karıştıran paylaşım… Gözler İbrahim Tatlıses’e çevrildi… Kızına şiddet mi uyguluyor

Ünlü türkücü İbrahim Tatlıses’in kızı Dilan Çıtak Tatlıses, sosyal medya paylaşımıyla gündem oldu. Babasıyla zaman zaman sorunlar yaşayan 34 yaşındaki Çıtak, “Bir kız çocuğuna yapılan şiddeti herkes duymalı” açıklamasını yaptı.

İbrahim Tatlıses’in 23 yıl sonra kabul ettiği kızı Dilan Çıtak Tatlıses’in arasının yeniden açıldığı konuşuluyor.

72 yaşındaki sanatçının, Levent Dörter ile düğününde nikah şahitliğini yaptığı kızını sosyal medya hesabından takipten çıkardığı ve birlikte yer aldıkları fotoğrafları sildiği iddialarının ardından Dilan Çıtak’tan olay yaratan bir paylaşım geldi.

“YAPILAN PSİKOLOJİK TACİZİ HERKES BİLMELİ”

Sosyal medya hesabı üstünden “Bir kız çocuğuna yapılan şiddeti, psikolojik baskıyı, psikolojik tacizi herkes bilmeli ve görmeli. Bugün ben bir kız çocuğu olarak susarsam yarın daha fazla şiddete uğrayan çocuklarımız olur bizim.

“BÜTÜN DÜNYA BÖYLE BİR ŞİDDET YANLISINI SEVMEYE DEVAM EDEBİLİR”

Anlatacaklarımdan sonra bütün dünya böyle bir şiddet yanlısını sevmeye devam edebilir ama artık herkes gerçeği bilmeli ki ben ait olmadığım bu kıyafeti huzurla üzerimden çıkarayım!” açıklamasını yapan Çıtak’ın isim vermeden yaptığı bu açıklama ardından gözler İbrahim Tatlıses’e çevrildi.

Konuyla ilgili #Tatlıses cephesinden henüz bir açıklama gelmedi.

Tüm bu gelişmeler yaşanırken Tatlıses’in Derya Tuna’dan olan oğlu İdo Tatlıses, babası İbrahim Tatlıses ile çocukluk fotoğrafını paylaştı.

Yaşananların miras kavgası olduğunu iddia edenler de oldu. Tatlıses kısa süre önce sorunlar yaşadığı oğlu ile anlaşamadığı için torununu mahkeme kararıyla evinden çıkarmıştı.

#ibrahimtatlıses #dilançıtak #idotatlises #dilantatlises #miras #ahmettatlises #hüseyintatlı #mirasyedi #magazins#lifepaparazzi

 

 

 

 

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.
POPÜLER VIDEO GALERİLER

Magazin Dünyasından Son Dakika Haberler (2023)