Life Paparazzi

Gönül Yazar hastaneye kaldırıldı…

Gönül Yazar hastaneye kaldırıldı…
75 Defa Okundu
23 Mart 2024 - 10:00

Gönül Yazar hastaneye kaldırıldı… Türkiye’nin Gönül’ü yapayalnız!..

TSM’nin efsanevi sanatçısı Gönül Yazar, Koç Üniversitesi Hastanesi’ne kaldırıldı. Ayağına #pıhtı attığını belirten sanatçı #GönülYazar Yazar, Gazeteci #OlcayÜnalSert ‘e Ortaköydeki iki katlı dubleks evini #LÖSEV’e bağışlayacağını açıkladı.

Türk Sanat Müziği’nin ‘Taş Bebek’ lakaplı sanatçısı şu sıralar sağlık sorunlarıyla boğuşuyor.

TÜRKİYE’NİN GÖNÜL’Ü YAPAYALNIZ

#Magazinsortie.com Yayın Yönetmeni, Gazeteci Olcay Ünal Sert’e konuşan Gönül Yazar; “Önceki gece birden ağrı tuttu. Yanımda çalışanım da Kayseriye cenazeye gitti. Yapa’ yalnızım, sevimsiz bir ağrı tuttu. Ne yapacağımı şaşırdım. Kendi kendime ‘yarına çıkarsam iyiyim’ dedim… Herkeste uyuyor gece tabi.. Sonrasında eski vokalistim beni hastaneye götürür diye düşündüm…  Türkiyenin Gönülü yapa yalnız… Kızım çok mirasa kondu babası Erol Simavi’den… Allaha şükür benim birikimim var gazino zamanından, ona muhtaç değilim. #Ortaköy de oturduğum ev çok pahallanmış, LÖSEV’e bağış yapacağım orasını. Tabi o ev ben yaşarken benim benden sonrası için o küçük #lösemili çocuklar için bağışlayacağım. Hepimiz bu dünyaya çivi çakmaya gelmedik. Hâk vâki olunca bizlerde gideceğiz, o zaman onlara kalacak.” dedi.

HERKES MEMNUN Kİ DÖNEN YOK SEFERİNDEN!
Hapimizin aklımız başındayken gideceğini bildiğini, yalnız nereye gittiğini bilmediğini söyleyen Gönül Yazar, telefonda birden bire Olcay Ünal Sert’e, ‘Sessiz Gemi’ şarkısını söylemeye başlıyor…  “Birçok giden memnun ki yerinden, çok seneler geçti, çok seneler geçti, dönen yok seferinden…”

Laf aramızda harika söylüyor, sesinden birşey kaybetmemiş efsane…

Hümeyra ile özdeşleşen ‘Sessiz Gemi’nin çok güzel bir şarkı olduğunu belirten Gönül Yazar, sahnelere çıkması için teklif aldığını da belirtiyor…

“6 KİLO VERDİM, BİR DERİ BİR KEMİKİM, ÇOK ZAYIFLADIM”
Karnının sol tarafında ağrı ve ayağında şişlik oluştuğunu belirten Gönül Yazar Topkapı da ki Koç Üniversitesi Hastanesi’nde tedavi görüyor. Hastane tetkiklerinin ardından bacağına pıhtı attığını öğrendiğini söyleyen Gönül Yazar; “20 gün önce yine hastanedeydim. Sol bacağım malesef 3 bacak gibi şişti. Bacağımda pıhtı varmış…” dedi.

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.
POPÜLER VIDEO GALERİLER

Magazin Dünyasından Son Dakika Haberler (2023)