Life Paparazzi

GÖNÜL YAZAR “NASIL YAPIŞMIŞIZ, VANTUZ GİBİ!”

GÖNÜL YAZAR “NASIL YAPIŞMIŞIZ, VANTUZ GİBİ!”
51 Defa Okundu
02 Temmuz 2024 - 11:12

TSM’nin efsanevi sanatçısı Gönül Yazar, 1974 yılında İzmir de Bülent Ersoy ile öpüştükleri fotoğrafın hikayesini Gazeteci #OlcayÜnalSert ‘e anlattı.

“#BülentErsoy ile öpüşme fotoğrafınızı gördüm…” diye söze giriyorum; “Amma yapışmış ama dimi… Bende yapışmışım.” diyor. Ardından ekliyor; “İzmir de #ManolyaBahçesi’nde birlikte elele sahne aldık.” diyor

O günleri #GünülYazar şöyle anlatıyor:

“Manolya da ikimiz el ele çıkıyorduk o zamanlar… Onu tanımıyorlardı o zaman, sadece Bebek Maksim de çıkmış, #GönülAkkor onu istememiş o zamanlar. İstemeyince de Fahri Bey (#FahrettinAslan) kızmış, Bülent’i (Ersoy) assolist yapmış, ondan sonra da Taşlık da 20 gün söyletmiş. O zamanlar İstanbul da onu bir avuç insan tanıyordu. Kalktık Fuara gittik. İzmir Fuarı’na Türkiye’nin her yerinden geliniyor. Kimse tanımıyor ki… Benle ‘elele çıkacak’ dedi, ben de Fahri Bey’e ‘Ben çıkmam’ dedim. ‘Gönül pili bitti de, koltuk değneği mi arıyor kendine derler Ağabey ben çıkmam’ dedim. Onu İzmir tanımıyor ki, tanınsın el ele de çıkarım, her istediğini yaparım, ama şimdi çıkmam’ dedim.

Fahri Bey ‘Peki aldığın yevmiyenin 2 mislini versem çıkar mısın?’ dedi. ‘Anasını bile satarım’ dedim, aynen böyle!. Yevmiyenin ilkini kendim için harcıyordum, verdikleri 2. yavmiye ile İzmir Kordon’da ev aldım.” dedi.

“İzmir de duruyor mu o ev hâlâ, sattınız mı yoksa?” sorusuna Gönül Yazar, “duruyor” diyerek yanıt verdi.
Olcay Ünal Sert’in, “Fahrettin Aslan da Bülent Ersoy’da ki o ışığı görmüş ki popüler bir sanatçı olacağını anlamış” demesi üzerine Gönül Yazar o günleri tüm detayları ile anlattı.

“AJDA SAHNEYE ÇIKMADAN ÖNCE BEN ÖPÜŞÜYORDUM ZEKİ’YLE”

 “Geçmişte #AjdaPekkan ile #ZekiMüren de şans getirsin diye öpüşüyordum, uğur öpücüğüymüş o”  demesi üzerine Gönül Yazar, “Ajda daha hiç sahneye çıkmadan önce ben öpüşüyordum Zeki’yle (Müren). Ben sabahlara kadar yanındaydım, Kervansaray’ın orada bir striptiz kulübü vardı oraya götürürdü beni, sonra Club 12’ye götürürdü. Oralar bitince beni Beyoğlu’nda #pavyonlara, barlara götürmeye başladı. Zeki Bey beni yanından hiç ayırmıyordu.” diye yanıt verdi.

#magazin@gönülyazar@bülentersoy@lifepaparazzi

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.
POPÜLER VIDEO GALERİLER

Magazin Dünyasından Son Dakika Haberler (2023)