Life Paparazzi

Remington ONE Lansmanında Saçlar Dile Geldi

Remington ONE Lansmanında Saçlar Dile Geldi
529 Defa Okundu
20 Şubat 2024 - 9:59

Dünyanın lider “kişisel bakım cihazı” markalarından Remington’un yeni serisi Remington ONE, 19 Şubat Pazartesi akşamı özel bir davetle tanıtıldı. Sabit Akkaya’nın Remington ONE tıraş makinesiyle Jennifer Boyner’in saçlarını kazıması, Korcan Kol’un ise aynı ürünle dakikalar içinde saçlarının yarısını dalgalı, yarısını düz yapması davetlilerin ilgi odağı oldu.
Remington, yeni serisi Remington ONE’ı renkli bir geceyle tanıttı. 19 Şubat Pazartesi akşamı, moda tasarımcısı Özlem Süer ve saç stilisti Sabit Akkaya’nın ev sahipliğinde Özlem Süer House’da gerçekleştirilen kırmızı siyah davete, Zeynep Mansur, Yağmur Kalyoncu, İdil Naz Kulaç ve Tuana Yücel gibi isimler katıldı.
Markanın dijital yüzleri Jennifer Boyner ve Korcan Kol oldu
Yeni seri Remington ONE tanıtımı için “Sihirli Annem”in “Toprak”ı Jennifer Boyner ve “Kuzey Yıldızı: İlk Aşk”ın “Emin”i Korcan Kol ilk kez bir araya geldiler ve Remington ONE ile yeni ve cesur tarzlarını görücüye çıkardılar.
Remington ile 10 dakikada yeni ve cesur tarz
Korcan Kol ve Jennifer Boyner yılın trendlerine uygun yeni tarzlarını belirlemeleri için kendilerini Özlem Süer ve Sabit Akkaya’nın ellerine bıraktılar. Remington ONE tıraş makinesiyle Jennifer Boyner’in saçlarının bir kısmını kazıyan Sabit Akkaya, hem düzleştirici hem de maşa özelliği olan tek bir ürünle Korcan Kol’un saçlarında farklı bir stil yarattı.
Erkek bakım ürünlerinin Jennifer Boyner, kadın kişisel bakım ürünlerinin ise bir erkek tarafından tanıtılması davetlilerin büyük ilgisini çekti. Tıraş makinesiyle saçlarını kazıttıran ve cesur şekiller verdiren Jennifer Boyner, yeni görüntüsüyle sıra dışı bir tarz yakaladı ve davetlilerden tam not aldı. Ardından Korcan Kol’un saçlarına geçen Akkaya, tek bir ürünle dakikalar içinde Kol’un saçlarının yarısını düz, yarısını ise kıvırcık hale getirdi.
Gecenin devamında davetliler Sabit Akkaya ve Özlem Süer’ın eşliğinde Remington ONE ürünleriyle kendi cesur tarzlarını belirlediler.
Güler: “Remington ONE ile cesaretlendiriyoruz”
Remington Türkiye Ülke Müdürü Ilgaz Güler, “Remington ONE ile amacımız, kişilerin kendi özgün tarzlarını kendilerinin bulması. Herkesin kendine özgü bir tarzı var ve Remington ONE sayesinde tek bir ürünle bu tarzı her an her yerde özgürce yansıtabiliyorsunuz. Artık trend, kişilerin kendilerini rahat ve iyi hissettikleri tarzlardan yana. İşte biz de bu özgün ve cesur tarzın ortaya çıkmasını destekliyoruz.” dedi.

Jennifer Boyner: “Benim için sıra dışı bir deneyim”
Gecenin sonunda kameralara konuşan Jennifer Boyner, “Kendi tarzımı ve özgür ruhumu yansıtabilen bir marka olan Remington ile çalıştığım için çok mutluyum. Erkek ürünlerini tanıtıyor olmak da benim için sıra dışı bir deneyim oldu” dedi.
Jennifer Boyner: “Anneme benziyorum”
Sihirli Annem dizisinde annesi rolünü üstlenen Defne Joy Foster’a benzerliği sorulan Boyner, “Defne ablayı kaybettiğimden beri kanatlarını üzerimde hissediyorum. Onun hakkında konuşmak benim için çok zor. Ama eğer burada olsaydı eminim benim adıma çok mutlu olurdu. Ona benziyor olmak beni ancak mutlu eder.” dedi.
Korcan Kol: “İlk kez bir kadın ürünü tanıttım”
İlk kez bir kadın ürününün tanıtımını üstlendiğini belirten Korcan Kol, “Çocukluğumdan beri uzun saç hayalimdi. Uzun saçlarımla böylesi farklı bir deneyim yaşayacağımı ve bir kadın ürününü tanıtacağımı hiç düşünmemiştim. Bu benim için bir ilkti. Remington ONE’ı kullanmaya başladığımdan bu yana saçlarımı özgür bırakıyorum. Ufukta yeni projelerim var. Büyük bir ihtimalle yurt dışında İtalya ve İspanya’da yayınlanacak yeni bir dizi çekimimiz olacak. Saçlarımı bu yeni proje için Remington ONE ile hazırlayacağım. Çok heyecanlıyım.” dedi.

HABER:ELVAN ÇOBAN

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.
POPÜLER VIDEO GALERİLER

Magazin Dünyasından Son Dakika Haberler (2023)