Life Paparazzi

Şarkıcı Rabia Tunçbilek, önceki akşam iftar yemeğinde gazetecileri ağırladı.

Şarkıcı Rabia Tunçbilek, önceki akşam iftar yemeğinde gazetecileri ağırladı.
70 Defa Okundu
16 Mart 2024 - 8:26

Şarkıcı Rabia Tunçbilek, önceki akşam iftar yemeğinde gazetecileri ağırladı. Etiler’deki bir mekanda magazin basınıyla bir iftar yemeği organize eden Rabia Tunçbilek, gazeteciler ile de röportaj gerçekleştirdi. Şarkıcı, “Herkesin orucunu Allah kabul etsin. Sizler ile iftar yapmak benim için de harikaydı. Şu an oruç tutuyorum, konserlerim yok ama çalışmaya devam ediyorum. Yeni şarkılar yapıyorum, stüdyoda sürekli çalışıyorum. Ramazan sonrasına şarkılar hazırlıyorum. Yeni bir düet hazırlığındayım. Türkiye’nin önde gelen sanatçıları arasında olan bir kişiyle güzel bir düete imza atacağız. Klip çekmedik henüz, şarkı hazır ama.” dedi.

Rabia Tunçbilek, saçlarıyla ilgili de konuştu. Kıvırcık saçları hakkında konuşan Tunçbilek, “Saçlarımın doğal hali böyle. Duşa girip çıkıyorum, kurutunca kendisi böyle oluyor. Ben sadece kurutuyorum herkes 1 saat saç yapmaya çalışırken. Bu benim şansım, imajımı seviyorum. Saç konusunda özensiz miyim bilmiyorum ama sadece tarıyorum. Geçen senelerde de kahkül denedim onu da seviyorum ama ben düz saç kullanmayı sevmiyorum. Herkes de saçlarımı soruyor, boya da hiç yok. Tamamen doğal rengi böyle.” diyerek saç modeliyle ilgili konuştu.

Günlük hayatını da gazeteciler ile sohbet esnasında anlatan Rabia Tunçbilek, “Konserlerden dolayı ben yurt dışına çok gidiyorum. Ben yeni çıkan şarkıları çok dinliyorum, onları takip ediyorum. Her şeyi takip etmeye çalışıyorum. Spor yapıyorum ve fiziğime de özen gösteriyorum. Benim istediğim hayat da şarkılar, stüdyolar, konserlerdi. İstediğim hayatı yaşıyorum. Sefo’nun şarkıları hep listemde. Arkadaşlığı, kişiliği ve şarkılarıyla harika bir insan.” dedi. Tunçbilek, geçtiğimiz günlerde Sefo’nun “Etek giymeyi nasıl kadınlara kaptırdık?” cümlesi hakkında  da konuştu. Şarkıcı, “Bence çok güzel söylemiş. Ama ben çok güldüm buna. Gerçekten erkeklerin de etek giydiği bir kültürden gelsek öyle devam edebilirdi ama bize kaptırdılar. Bence taytı da bize kaptırdılar. Bence stil için herkes her şeyi yapabilir. Ben herkese saygı duyuyorum.

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.
POPÜLER VIDEO GALERİLER

Magazin Dünyasından Son Dakika Haberler (2023)