Life Paparazzi

Serenay Sarıkaya’nın annesi Ümran Seyhan, Nişantaşı’nda bir erkek arkadaşıyla samimi şekilde gülerek yürüyüş yaparken görüntülendi

Serenay Sarıkaya’nın annesi Ümran Seyhan, Nişantaşı’nda bir erkek arkadaşıyla samimi şekilde gülerek yürüyüş yaparken görüntülendi
98 Defa Okundu
28 Eylül 2023 - 5:36

Serenay Sarıkaya’nın annesi Ümran Seyhan ile Cansu Tosun’un evli babası Kenan Tosun’un birlikte görüntülendiği iddiaları gündemi sarsmış durumda. Serenay Sarıkaya’nın annesi Ümran Seyhan’ın hayatı merak konusu oldu. Bu gelişmelerin ardından kamuoyu, yaşanan olayların ayrıntılarını öğrenmeye çalışıyor. Peki Serenay Sarkıya’nın annesi Ümran Seyhan kimdir, kaç yaşında?

 

Serenay Sarıkaya‘nın annesi Ümran Seyhan, Nişantaşı’nda bir erkek arkadaşıyla samimi şekilde gülerek yürüyüş yaparken görüntülendi. Serenay Sarıkaya’nın annesi Ümran Seyhan’ın görüntülendiği kişinin oyuncu Cansu Tosun’un babası Kenan Tosun olduğu iddia edildi. ‘Yasak aşk’ iddiası 2. Sayfa’nın da gündemindeydi. Program sunucularından Müge “Cansu Tosun’un anne ve babası evli. Ege’de çok güzel bir köyde yazlıkları yan yana bu ailelerin. Ailece de görüşüyorlar bu görüşme sırasında mı kanlar kaynadı” dedi. Bu haberlerin ardından Serenay Sarıkaya’nın annesi Ümran Seyhan ile ilgili detaylar merak konusu oldu.

 

ÜMRAN SEYHAN KİMDİR?

Serenay Sarıkaya’nın annesi Ümran Seyhan’ın yaşam koçluğu yaptığı biliniyor.

Anadolu Üniversitesi Felfesefe Bölümü Mezunu olan Ümran Seyhan, değişim dönüşüm uzmanlığı yapıyor.

Sosyal medyayı aktif olarak kullanan Ümran Seyhan’ın Umay Seyhan ismiyle ve @umranseyhan kullanıcı adıyla yer aldığı bir Instagram hesabı bulunuyor. Seyhan’ı 33 binden fazla kişi takip ediyor.

serenay-sarikaya-annesi-1.jpg

 

 

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.
POPÜLER VIDEO GALERİLER

Magazin Dünyasından Son Dakika Haberler (2023)